Ciekawe linki

Strony związane z wegetarianizmem

vege.pl - strona tworzona przez użytkowników grupy dyskusyjnej ircx.pl.polskavege, a na niej informacje o barach, restauracjach i sklepach wegetariańskich, lekarzach przychylnych ludziom na tej diecie, przedszkolach. Wegetariańskie FAQ i wiele innych informacji.

PuszKKKa - Puszatkowa Książka Kucharska Kazały. Najlepsza na świecie wegetariańska i wegańska książka kucharska z możliwością dopisywania własnych przepisów.

wege.dzieciak.pl - forum dla rodziców wegetariańskich dzieci.

Jesus was a vegetarian - "Jezus był wegetarianinem" zawiera materiały świadczące o wegetariańskich preferencjach kulinarnych założyciela chrześcijaństwa. Strona w języku angielskim.

The Vegetarian Resource Group (VRG) - bogactwo materiałów o wegetarianiźmie, żywieniu i ochronie zwierząt. Strona w j. angielskim.

PETA - People for the Ethical Treatment of Animals - strona jednej z czołowch światowych organizacji działających na rzecz polepszenia losu zwierzaków. Strona w j. angielskim.


Strony o Hare Kryszna

Hare Kryszna - Oficjalna strona MTŚK - informacje o Towarzystwie, jego historii; adresy świątyń w Polsce, kontakty; przedstawienie założyciela; bogato zaopatrzony sklepik z literaturą, Bhagavad-gita online i dużo innych informacji.

vrinda.net.pl - ciekawy serwis informacyjny zawierający reportaże z Polski i świata. Bogate zasoby multimedialne, czytaty z polskiej prasy dotyczące Hare Kryszna, różnorodne kursy itp.